به مرکز ثب دامنه های بین المللی هاست تیک خوش آمدید
در زیر میتوانید دامنه مد نظر را جستجو نمایید و از قیمت
تمامی دامنه ها مطلع شوید
لیست قیمت دامنه ها ( دارای تخفیف ) بروز
 
شده در تاریخ
Update 1402-07-07 23:44

پرسش های رایج

پرسش های مطرح شده کاربران

بله هاست اشتراکی جهت راه اندلزی انواع سرویس ها موجود می باشد و در صورت نیاز میتوانید از هاست اشتراکی با تنظیمات خاص نیز بهرمند شوید.

لیست فوق دارای تنوع زیادی از انواع دامنه های بین المللی می باشد تقریبا سعی شده 95 درصد دامنه های بین المللی گنجانده شود با دقت در لیست متوجه تخفیف در ثبت دامنه خواهید شد

برای ریدایرکت دامنه در تنظیمات هاست خود این امکان مهیا است و اگر نیاز به ریدایرکت مستقیم دارید میتوانید از تیم پشتیبانی کمک بگیرید.

با ورود به بخش کاربری می توانید مشخات دامنه و همچنین تنظیمات نیم سرور nameserver یا همان ns های خود را تغییر دهید.

برای ایجاد نسخه پشتیبان به دو صورت رایگان برای سیستم های با حجم پایین و نسخه سفارشی برای سیستم های با حجم بالای داده میتوانید با همکاری کارشناسان مجموعه تهیه نمایید.

سیستم ایمیل در اختیار کاربرانی قرار دارد که اقدام به خرید سرویس های هاست یا سرویس ایمیل می نمایند برای این منظور به راحتی میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید و در تب ایمیل اقدام به ساخت ایمیل خود نمایید.

برای انتقال دامنه تنها داشتن کد انتقال دامنه فعال یا ثبت مجدد بعد از زمان منقضی شدن دامنه می توانید اقدام به تغییر سرویس دهنده ایمیل خود نمایید .

با مراجعه به تب کاربری در قسمت بالایی سایت یا لینک های ورودی دیگر میتوانید ثبت نام خود را انجام داده یا ابتدا کالا مورد نظر خود را انتخاب نموده و در مرحله نهایی اطلاعات کاربری خود را اضافه نمایید.

برای تمدید دامنه خود با وارد شدن به پنل کاربری و قسمت تنظیمات ئامنه مربوطه میتوانید دامین یا همان دامنه خود را تمدید نمایید. 

برای ثبت ساب دامنه یا زیر دامین با وارد شدن به بخش کاربری هاست خود میتوانید زیر دامنه تعریف و تنظیمات مربوط به زیر دامنه خود را اعمال نمایید.

سوالی دارید؟

سوال خود را مطرح کنید
    ضمانت بازگشت وجه

    ضمانت های خاصی برای تهیه انواع سرویس در نظر گرفته شده ولی در نهایت به جز ثبت دامنه که امکان برگشت مبلغ وجود ندارد و دامنه کنسل نمی شود مابقی سرویس ها شامل عودت وجه می شوند

    حفاظت از اطلاعات کاربران

    تمامی اطلاعات کاربران به هر شکل و صورتی در سیستم هاست تیک محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار افراد دیگر قرار نمی گیرد لذا جهت دسترسی و رفع مشکلات احتمالی سیستم خودتان بهتر است از اطلاعات هویتی صحیح استفاده نمایید.